John Harald Kåsen (info@sola-hk.no)
Daglig leder. Mobil: 90778605

Siri Forgaard (siri@sola-hk.no)
Salgs & markedssjef. Mobil: 45257951

Scott Harrington (scotty_clevedon@hotmail.com)
Hovedtrener Sola A-lag. Mobil: 46888802

Christine Kåsen Nesvik (christine@sola-hk.no)
Ansvarlig for Solamessen. Mobil: 98690755

Sola Håndballklubb
Adresse: Åsenvegen 86, 4050 Sola
Postadresse: Postboks 100, 4097 Sola
E-post: info@sola-hk.no

Styret i Sola Håndball består av:

Rolle:Navn:E-post:
Leder Are Domertare.domert@maerskdrilling.com
Nestleder Alexander Olafsrudalexander.olafsrud@gmail.com
Styremedlem Lise Aarthun Andreassenlise@supergrip.com
Styremedlem Arild Grasdal arild@rotoroffshore.com
Styremedlem Rune Haukebøerune1978@gmail.com
Styremedlem Osmund Lillemoosmund.lillemo@lyse.net
Styremedlem Vibeke Mælandvibeke.maeland@gmail.com
Varamedlem Marianne Klepp Andersenmkleppandersen@gmail.com  
Varamedlem Einar Andreas Joaeinar.joa@tsmaskin.no
    

Det er satt ned 5 ulike utvalg i klubben. Henvendelser til utvalgene rettes til utvalgslederne – man finner kontaktinformasjon i styreoversikten.